ГоловнаСвіт

В МЗС України відповіли на заяви ексканцлера ФРН: "Від нього тхне російським газом, а на його руках — українська кров"

Ексканцлер Німеччини виступив за відновлення економічної співпраці ФРН з Москвою.

В МЗС України відповіли на заяви ексканцлера ФРН: "Від нього тхне російським газом, а на його руках — українська кров"
Георгій Тихий
Фото: МЗС України

Речник Міністерства закордонних справ України Георгій Тихий відреагував на слова колишнього канцлера Німеччини Герхарда Шредера щодо відновлення енергетичної співпраці з Росією.

Про це пише пресслужба МЗС України.

«У свій час Шредер підсадив Німеччину та Європу на газову голку Путіна та допоміг Москві підготуватися до війни. Сьогодні ця голка стирчить лише з нього самого. Від нього тхне російським газом, а на його руках — українська кров. Рублики все ще капають?» — написав Тихий у своєму акаунті в X.

Раніше Шредер заявив, що вважає німецьку бізнес-модель застарілою, застерігав від переозброєння та критикував «мережі цензури», водночас виступаючи за відновлення економічної співпраці з Москвою.