>

У європейській першості тренер упав на коліна, благаючи суддю додати час

Наставник софійського ЦСКА просив резервного арбітра вплинути на рішення арбітра.

Нестор Эль Маэстро

У рамках 18 туру чемпіонату Болгарії з футболу відбувся центральний матч першого кола - ЦСКА в Софії зустрічався з чемпіоном країни "Лудогорцем".

У кінцівці матчу стався дуже емоційний і кумедний епізод. Головний тренер армійського клубу Нестор Ель Маестро впав на коліна перед четвертим арбітром і благав того вплинути на рішення головного судді і додати до основного часу компенсовані хвилини.

Зазначимо, що на 89-й хвилині гості залишилися в меншості, а суддя додав лише 2 хвилини.

Рефері не послухав благання наставника ЦСКА, поєдинок завершився з рахунком 1:1.

"Лудогорець" продовжив лідирувати в турнірній таблиці чемпіонату Болгарії, випереджаючи ЦСКА на 6 очок.