>

Збірна Аргентини без Мессі поступилася збірній Бразилії з Неймаром

Єдиний гол було забито на останній хвилині поєдинку.

У контрольному матчі в Саудівській Аравії зустрілися непримиренні суперники по американському континенту - збірні Бразилії й Аргентини.

Дебют поєдинку не вийшов багатим на цікаві події - обидві команди грали розслаблено. Лише Неймар намагався розважити публіку своїми фірмовими фокусами, за що кілька разів отримував "на горіхи" від аргентинських гравців.

У середині першого тайму гра дещо збадьорилася. Почали виникати небезпечні епізоди, але без акцентованої конкретики.

У другій половині зустрічі гра часом проходила в жорсткому ключі - рефері поєдинку Феліксу Бриху не раз довелося застосовувати заспокійливе у вигляді "гірчичника".

У кінцівці поєдинку краще виглядали бразильці, які на 90 + 3 хвилині зуміли вирвати перемогу після розіграшу кутового удару - відзначився Міранда 1:0.