>

Калініна була за крок від того, що б позбавити US Open чинної чемпіонки турніру

Ангеліна Калініна програла в трьох сетах Слоан Стівенс

Ангелина Калинина

Українка Ангеліна Калініна (WTA, 124) у другому раунді Відкритого чемпіонату США з тенісу зустрічалася з торішньою переможницею турніру, американкою Слоан Стівенс (WTA, 3).

Матч тривав 2 години 45 хв. і закінчився вольовою перемогою американки 4:6, 7:5, 6:2.

Переломний момент матчу стався в другій партії. За рахунку 5:5 Ангеліна не змогла утримати свою подачу, а услід не зуміла відповісти брейком і віддала сет 5:7.

У третій партії домінувала Стівенс.

Незважаючи на поразку в другому раунді, Калініна може сміливо віднести свій виступ на US Open в актив.

Українка пройшла через все сито кваліфікації і в першому раунді турніру здобула вольову перемогу над представницею Ліхтенштейну Катінкою фон Дайхманн 1: 6, 7: 6 (7-0), 5: 2 (суперниця відмовилася від боротьби і знялася з матчу).