>

Син Шумахера виграв першу гонку в Формулі-3

19-річний Мік переміг на знаменитій трасі в Спа.

Мік Шумахер, 19-річний син семиразового чемпіона Формули-1 Міхаеля Шумахера, в неділю виграв свою першу гонку у Формулі-3.

Шумахер-молодший другий сезон виступає в Європейській Формулі за команду Prema Powerteam. Свою першу перемогу він здобув на трасі в Спа.

Як повідомляє AutoSport, німець стартував шостим, але ще на першому колі пробився в топ-3. На дев'ятому колі Шумахер послідовно пройшов товариша з команди Маркуса Армстронга, а потім і лідера Роберта Шварцмана.

До фінішу Шумахер відірвався від Шварцмана на 1,3 секунди.

Проте в чемпіонаті Шумахер (101 бал) наразі лише на восьмому місці, тоді як Армстронг (154), що фінішував у підсумку третім, продовжує лідирувати і випереджає на один бал Дена Тіктума, який у фінальному заїзді в Спа став п'ятим.

Нагадаємо, що Міхаель Шумахер отримав серйозну травму голови в кінці грудня 2013 року, впавши під час катання на лижах. Він переніс дві операції на головному мозку і перебував у штучній комі. У червні 2014 року було оголошено, що він вийшов з коми.

Про його нинішній стан нічого не відомо.