>

Збірна України U19 з перемоги стартувала в фіналі чемпіонату Європи з футболу (оновлено)

Українці переграли французів 2:1.

Сборная Украины U19

У Фінляндії стартував фінал чемпіонату Європи з футболу серед юнаків (U19).

У Групі В збірна України свій дебютний матч проводила проти чемпіонів Європи-2016 - французів.

У напруженому поєдинку підопічні Олександра Петракова зуміли в ендшпілі вирвати перемогу 2:1.

Рахунок відкрив український форвард, "динамівець" Георгій Цітаішвілі на 13-й хвилині.

Через 10 хвилин французи рахунок зрівняли 1:1.

У другому таймі збірна Франції з 64-ї хвилини залишилася в меншості.

Українцям знадобилося 20 хвилин, щоб реалізувати чисельну перевагу. Переможний гол на рахунку також "динамівця" Сергія Булеци 2:1.

У другому матчі Групи В торішні чемпіони Європи - англійці - також у напруженому поєдинку обіграли команду Туреччини 3:2.

20 липня у другому турі зустрінуться лідери групи - українці та англійці.

Для того, щоб вийти в півфінал, українці повинні зайняти як мінімум друге місце в своїй групі.