>

Англійці вирвали перемогу у збірної Тунісу завдяки дублю Кейна (оновлено)

Важка перемога англійців

Слідом за збірною Бельгії, свій стартовий матч у Групі G виграли і родоначальники футболу - англійці.

Однак на відміну від "червоних дияволів", перемога "трьом левам" далася куди складніше.

У поєдинку проти збірної Тунісу підопічні Гарета Саутгейта з перших хвилин розсипом стали створювати гольові моменти, один з яких на 11-й хвилині реалізував капітан команди Харрі Кейн 1:0.

Надалі англійці продовжували домінувати на полі, створюючи гольові моменти біля воріт Фарука Бен-Мустафи.

Не маючи реальної контргри, проте збірній Тунісу вдалося під завісу першого тайму рахунок зрівняти.

Рефері поєдинку, колумбієць Вільмар Ролдан угледів в діях захисника англійської команди Кайла Уолкера відмашку проти суперника у власному штрафному майданчику, і призначив пенальті у ворота Джордана Пікфорда.

Фертані Сассі був холоднокровний 1:1.

Другий тайм пройшов в постійних атаках чемпіонів світу-1966.

Однак, на відміну від першої половини зустрічі, гольових моментів біля воріт Бен-Мустафи англійці створили одиниці.

90 хвилин основного часу команда з північної Африки героїчними зусиллями відбилася. Але на 90 + 1 тунісці на мить залишили поза увагою все того ж Кейна, який забив переможний для англійців гол 2:1.