Ісландці створили першу сенсацію на ЧС-2018 у матчі зі збірною Аргентини

Мессі й Ко не зуміли переграти скромну Ісландію

Третього дня Чемпіонату світу в Росії в турнір вступили команди Групи D.

Першими з цієї групи в Москві на стадіоні "Спартак" грали збірні Аргентини та Ісландії.

Мало хто міг припустити, що зіркова команда Аргентини, у якій навіть Пауло Дібала й Гонсало Ігуаїнн  залишилися в запасі, не зможе переграти такого скромного суперника.

Швидкий м'яч Серхіо Агуеро, забитий аргентинцем на 19-й хвилині, налаштував багатьох на розгром ісландців (1:0).

Однак нащадки вікінгів на подив швидко відігралися - у затяжний атаці, натхненником якої був Гільфі Сігурдссон, ісландці другим темпом зусиллями Альфреда Фіннбогасона на 23-й хвилині рахунок зрівняли 1:1.

Надалі підопічні Гейміра Гадльгрімссона постаралися втілити в життя стратегію свого тренера, а саме - грати компактно в обороні й терпіти.

І, на подив, збірна Аргентина до кінця матчу залишилася практично без моментів.

Незважаючи на те, що в другому таймі футбол змінився футзалом - з безперервним перекочування м'яча гравцями збірної Аргентини уздовж чужого штрафного майданчика - з небезпечних моментів можна згадати хіба що напівпростріл-напівудар від Крістіана Павона, та удар Ліонеля Мессі.

Єдиний раз оборона ісландської збірної зіграла неакуратно, коли на 62-й хвилині аргентинець Максимильяно Меса на чужому штрафному майданчику підставився під ісландського захисника Гердура Магнуссона.

Рефері без вагань указав на 11-метрову позначку.

Ліонель Мессі продемонстрував, як не потрібно реалізовувати пенальті - удар на зручній для воротаря середній висоті, далеко не в кут - Ганнесу Галльдоурссону треба було просто вгадати кут. Що ісландець і зробив.

Є перший нереалізований пенальті на Мундіалі-2018, і перший пенальті, який не забив Ліонель на Чемпіонатах світу.

У підсумку, збірна країни, з населенням трохи більше як 300 тис. чоловік не програла дворазовим чемпіонам світу.

Сьогодні о 22-00 у Групі D відбудеться другий поєдинок - між збірними Хорватії та Нігерії.