>

Збірна Уругваю дотиснула єгиптян у кінцівці матчу ЧС-2018

Уругвайці здобули нелегку перемогу в своєму стартовому матчі на ЧС-2018

На Чемпіонаті світу-2018 в Групі А відбувся заключний матч першого туру.

Збірна Уругваю зустрілася з командою Єгипту і здобула мінімальну перемогу завдяки голу центрального захисника Хосе Марія Хіменеса, забитого на передостанній хвилині зустрічі 1:0.

Варто відзначити, що в не особливо видовищному поєдинку обидві команди виглядали непереконливо.

Перший тайм запам'ятався хіба що напівмоментами Луїса Суареса.

Друга половина зустрічі пройшла дещо динамічніше.

Маючи в складі такий зоряний дует форвардів, як Суарес-Едісон Кавані, збірна Уругваю зобов'язана була створювати моменти біля воріт Мохамеда Ель-Шенаві.

Після перерви двічі на рандеву з голкіпером "фараонів" виходив форвард "Барселони", і один раз небезпечно пробив нападник "Парі Сен-Жермен".

Однак у всіх моментах переможцем виходив голкіпер.

Коли здавалося, що матч завершиться на радість збірної Росії - нічиєю, верхову дуель у штрафному майданчику єгиптян виграв Хіменес, що виступає за мадридський "Атлетіко", і поклав м'яч у кут воріт Ель-Шенаві 1:0.

Варто додати, що в складі єгиптян так і не з'явився на полі лідер атак Мохамед Салах, який відзначає сьогодні свій 26-й день народження.

Після першого туру в Групі А двовладдя - по 3 очки в активі в господарів Мундіалю - росіян і уругвайців.