>

Визначився перший фіналіст Ліги чемпіонів

"Реал" залишився в гонці за своєю третьою поспіль перемогою в Лізі чемпіонів

Криштиану Роналду второй матч подряд Лиги Чемпионов остался "сухим"

У другому півфінальному матчі Ліги чемпіонів на "Сантьяго Бернабеу" між мадридським "Реалом" і мюнхенською "Баварією" діючий володар Кубка Ліги чемпіонів "Реал" здобув  вольову нічию, що дозволило "бланкос" третій рік поспіль вийти у фінал цього турніру.

Початок поєдинку в Мадриді дуже скидався на дебют зустрічі в Мюнхені. Швидкий гол лівого захисника мюнхенців Йосуа Кімміха (3 хвилина) наполовину спростив завдання гостей - тепер їм залишалося за решту 87 хвилин забити лише один м'яч (нагадаємо, перший матч "Реал" на виїзді виграв 2:1).

І гол Каріма Бензема (11 хвилина) практично нічого не змінював у стратегічному завданні баварців - їм потрібно було все одно забивати другий м'яч.

Радше навпаки - цей гол Каріма поставив перед господарями дилему: утримувати результат, що влаштовував їх за сумою двох матчів, чи, забивши другий гол, загнати суперника в цугцванг.

Підопічні Зінедіна Зідана обрали щось середнє.

Анекдотичний гол на 46 хвилині Бензема, який так оформив дубль, анітрохи не заспокоїв поєдинок - 2:1. Цей гол фактично спалив за спиною мюнхенців останній міст, і підопічні Юппа Хайнкеса відкинули будь-яку обережність.

Пішла відкрита гра.

Щільність гольових моментів на одиницю часу просто зашкалювала.

На 63 хвилині гол Хамеса Родрігеса (2:2) до межі загострив протистояння на полі.

В останні півгодини обидві команди мали предосить можливостей "поховати" суперника.

Однак доля розпорядилася вивести у фінал мадридський "Реал".

Чекаємо 26 травня в Києві іспанських уболівальників.

Ні, це не парад першого іспанського космонавта - так проводжали "на війну" футболістів "Реалу"