>

Уболівальники "Фенербахче" розбили голову тренеру "Бешикташа" під час матчу півфіналу Кубка Туреччини

Шенолу Гюнешу наклали п'ять швів, а матч перервали

Шенол Гюнеш

Повторний матч півфіналу Кубка Туреччини між двома стамбульськими командами "Фенербахче" і "Бешикташ" перервали на 58 хвилині гри за рахунку 0:0 через заворушення на трибунах.

Арбітр зустрічі був змушений тричі переривати матч через поведінку уболівальників, а на четвертий раз вирішив вивести команди з поля.

Фанати "Фенербахче" протягом матчу кидали на лаву запасних приїжджої команди різні предмети. У підсумку головного тренера "чорних орлів" Шенола Гюнеша доправили в лікарню з розбитою головою, де наклали п'ять швів.

Додамо, що в першому таймі суддя видалив захисника "Бешикташа" Пепе.

Відзначимо, що перший півфінальний матч між цими командами завершився нічиєю (2:2) і з трьома вилученнями.

Нагадаємо, що напередодні клуб українця Євгена Селезньова "Акхісар Беледієспор" першим вийшов у фінал Кубка Туреччини, обігравши на виїзді ще одного представника Стамбула - клуб "Галатасарай" 2:1.