>

Українські спортсмени-армійці завоювали 12 медалей на Універсіаді

Верняєв приніс національній збірній одне "золото", три "срібла" і "бронзу".

На XXIX Всесвітній літній Універсіаді, яка завершилася в Тайбеї, українські спортсмени Збройних Сил України завоювали 12 медалей: 4 золоті, 5 срібних і 3 бронзові, повідомляє прес-служба Міноборони.

"Золото" завоювали Олександр Горшковозов і Анастасія Недобіга у стрибках у воду в командних змаганнях Team Event, у фехтуванні - Дмитро Чучукало в особистому заліку, Фейба Бежура у складі збірної України і Олег Верняєв у спортивній гімнастиці (багатоборство).

Крім того, на рахунку Верняєва ще три "срібла" (у вправах на коні, опорному стрибку і в командних змаганнях) і "бронза" у вправах на кільцях.

Також срібними призерами стали Ірина Геращенко в стрибках у висоту і Андрій Хлопцов у плаванні (100 м батерфляй), який завоював ще й "бронзу" на дистанції 50 м батерфляєм.

Марія Лівер в скарбничку збірної України принесла бронзову нагороду у плаванні брасом.