>

"Шахтар" став другим фіналістом Кубка України

Гірники з рахунком 1:0 переграли "Дніпро".

Донецький "Шахтар" став другим фіналістом Кубка України сезону 2016/17 і зустрінеться у фіналі з київським "Динамо", повідомляє УНІАН.

У півфінальному матчі, який відбувся в Харкові, гірники з рахунком 1:0 переграли "Дніпро".

Перший тайм відбувся без голів, але після перерви "Шахтар" збільшив обороти і почав створювати моменти біля воріт дніпрян. Один з них на 67-й хвилині завершився результативним ударом Тайсона після чудової комбінації за участю іншого бразильця Марлоса. Гірники довели справу до кінця, здобувши перемогу з рахунком 1:0.

Фінал Кубка України цього сезону також відбудеться в Харкові 17 травня. У вирішальному матчі "Динамо" зіграє з "Шахтарем".

Раніше сьогодні "Динамо" розгромило "Миколаїв" з рахунком 4:0 і вийшло у фінал Кубка України.