>

"Динамо" забило "Бешикташу" шість голів

Турки 60 хвилин провели у меншості.

"Динамо" в останньому, шостому матчі групового турніру Ліги чемпіонів розгромило "Бешикташ" з рахунком 6:0.

Матч проходив на стадіоні "Олімпійський" в Києві.

Початок розгрому поклав форвард киян Артем Бєсєдін на 9-й хвилині, замкнувши передачу Андрія Ярмоленка. На 30-й хвилині вже сам капітан "Динамо" реалізував пенальті за порушення, після якого був вилучений з поля захисник "Бешикташа" Андреас Бек.

Ще через дві хвилини відзначився Віталій Буяльський. На другій доданій хвилині першого тайму забив Дерліс Гонсалес.

Незабаром після перерви за другу жовту картку був вилучений ще один гравець "Бешикташа" Венсан Абубакар. А ще через чотири хвилини рахунок став 5:0, забив Сергій Сидорчук.

Шостий гол на 76-й хвилині забив Жуніор Мораес, який вийшов на заміну .

Незважаючи на розгромну перемогу "Динамо" залишилося на останньому місці в групі B з 5 очками і припиняє виступи у цьому євросезоні. "Бешикташ", який набрав 7 очок, навесні буде грати в Лізі Європи.

Нагадаємо, що в Туреччині матч між "Бешикташем" і "Динамо" завершився з рахунком 1:1.