>

Мінспорту виплатило премії призерам Паралімпіади в Ріо

Українська збірна стала третьою в загальному заліку зі 117 медалями.

Міністерство молоді та спорту виплатило премії призерам Паралімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро.

Про це міністр молоді та спорту Ігор Жданов написав у Facebook.

"Хочу повідомити приємну новину. Усім спортсменам-паралімпійцям збірної України, які завоювали нагороди на Паралімпіаді в Ріо, виплачено заслужені державні призові. Міністерство молоді та спорту спрацювало оперативно, кошти надійшли на картки спортсменів", - сказано в повідомленні.

Раніше повідомляли, що всім переможцям і призерам Паралімпіади будуть виплачені максимальні призові. Зокрема, за 1 місце виплачують до 40 тис. доларів, за 2 місце - до 26 тис. доларів, за 3 - до 18 тис. доларів. Призові виплачують за курсом Національного банку на день зарахування коштів на картки.

Українська збірна - одна з найсильніших у світі. У Ріо вона стала третьою в загальному заліку стала третьою в загальному заліку зі 117 медалями (41 "золото", 37 срібних і 39 бронзових). У Пекіні і Лондоні українські паралімпійці були четвертими в загальному заліку, завоювавши відповідно 24 і 32 золоті медалі.