>

Українські паралімпійці завоювали ще три "золота" в Ріо

Плавці і дзюдоїсти принесли ще по чотири срібні і бронзові медалі.

Українські спортсмени завоювали ще три золоті і по чотири срібні та бронзові медалі на Паралімпіаді в Ріо.

Про це Національний комітет спорту інвалідів України повідомляє у Facebook.

Плавець Геннадій Бойко став першим у плаванні на дистанції 100 м на спині і при цьому поставив світовий рекорд.

Ігор Цвєтов, який у п'ятницю вранці встановив світовий рекорд у забігу на дистанцію 100 м, увечері завоював "золото" на цій дистанції.

Максим Крипак на дистанції 50 м вільним стилем установив рекорд Європи і завоював золоту медаль.

Крім того, "срібло" в скарбничку української команди принесли дзюдоїсти Дмитро Соловей (вагова категорія 73 кг) та Ірина Гусєва (вагова категорія 63 кг). Дзюдоїст Олександр Косінов у ваговій категорії 81 кг виборов бронзову нагороду.

У плаванні на дистанції 100 м на спині бронзовими призерами Паралімпіади стали Антон Коль, Сергій Паламарчук та Ірина Соцька.

Євген Богодайко, який напередодні завоював перше "золото" для України, з рекордом Європи на дистанції 50 м вільним стилем став також срібним призером Ігор.

Оксана Хруль, яка в четвер стала бронзовим призером Паралімпіади, в четвер завоювала срібло на дистанції 50 м батерфляєм.

Нагадаємо, після першого дня змагань Україна була на 9-му місці в медальному заліку.