>

Українська дзюдоїстка Черняк виборола "золото" на Іграх в Ріо

У скарбничці паралімпійської збірної України одинадцять медалей.

Українська дзюдоїстка Інна Черняк виборола золоту медаль у категорії 57 кг на Паралімпійських іграх-2016 у Бразилії.

Про це повідомляє Національний паралімпійський комітет України.

Раніше срібним призером Паралімпіади стала Ольга Ковальчук у стрільбі з пневматичного пістолета (40 пострілів з дистанції 10 м).

Таким чином, у скарбничці паралімпійської збірної України одинадцять медалей, у тому числі дві золоті, дві срібні та сім бронзових.

Напередодні олімпійським чемпіоном став Євген Богодайко (плавання, 100 метрів на спині, категорія S7). Першу срібну медаль завоював Денис Дубров (плавання, 100 метрів брасом, категорія SB9).

Бронзові медалісти - Роман Данилюк (штовхання ядра, категорія F12 - проблеми із зором), Руслан Катишев (стрибки в довжину, категорія F11 - проблеми із зором), Юлія Галінська (дзюдо, до 48 кг), Ярослав Семененко (плавання, 100 метрів на спині, S6), Оксана Хруль (плавання, 100 метрів на спині, S6), Давид Хорава (дзюдо, до 66 кг), Ольга Свідерська (плавання, 100 метрів вільним стилем, S3).

Також на Паралімпіаді збірна України з футболу розгромила Ірландію з рахунком 6:0.