>

Рефері зізнався, що "намалював" пенальті через почуття провини, - захисник "Дніпра"

Абдула не впорався зі своєю роботою

Захисник «Дніпра» Артем Федецький не задоволений суддівством у матчі-відповіді півфіналу Кубка України проти «Шахтаря» (1:1):

«Ми не заслуговували поразки, але була складна гра. У другому таймі суддя почав чудити. У першому таймі потрібно було дати пенальті, якщо був фол на Степаненкові. А в другому він просто шукав момент, відчуваючи провину.

Ви чули, що кричав стадіон? Це найяскравіший показник того, що відбувалося на футбольному полі. Грали класні команди, яким заважали непотрібні свистки.

Чи був фол Степаненкові? Можливо, був... Потрібно дивитися повтор. Звичайна боротьба у штрафному майданчику, як під час кутових, штрафних. У другому таймі суддя щось шукав і поставив смішний пенальті. Як суддя сам сказав: «Я відчував провину перед «Шахтарем», - і намалював цей пенальті. Так сказав Абдула одному з гравців нашої команди».