>

Маррей розгромив юного австралійця у чвертьфіналі AusOpen

У півфіналі на Енді чекає Бердих

Шотландець Енді Маррей упевнено вийшов у півфінал Відкритої першості Австралії. У чвертьфінальному матчі шоста ракетка світу переграв 19-річного австралійця Ніка Кіргіоса, який займає у світовому рейтингу 53 місце.

Маррей домігся перемоги в трьох партіях з рахунком 6:3, 7:6 (5), 6:3, а сам матч тривав загалом 2 години 4 хвилини. Енді зміг зробити три брейки і виконав 13 подач навиліт, допустивши одну подвійну помилку. В активі Кіргіоса один брейк і дев'ять ейсів, утім три помилки на подачі.

Це друга перемога Маррея у двох матчах проти австралійця.

Тепер Маррею-молодшому належить помірятися силами з чехом Томашем Бердихом, який сьогодні розгромив іспанця Рафаеля Надаля. Зазначимо, Кіргіос завдяки своєму успішному виступу на турнірі гарантовано увійде в топ-35 світового рейтингу.