>

Гімнастика. Верняєв виграв турнір у Штутгарті

Олег підтвердив свій клас

Український гімнаст Олег Верняєв виграв у Штутгарті турнір Кубка світу в багатоборстві. За сумою шести видів українець набрав 91.731 бала, повідомляє Xsport.

Друга сума - у бразильця Сержіо Сасакі (90.565), третя - у американця Доннелла Вітенбурга (90.398).

«Склад учасників був доволі сильним. Зокрема, був бронзовий призер ЧС у багатоборстві Танака. Не було тільки Ушимури і Вітлока. Взагалі, таких турнірів лише три - в Штутгарті, наступного тижня - в Глазго і в березні наступного року - у США.

У вільних вправах виступив не дуже добре, тому потім довелося наздоганяти. Але в підсумку все вийшло якнайкраще. Моя підсумкова сума - 91.7. Для порівняння нагадаю, що на чемпіонаті світу моя сума була 90.2. Але торік тут-таки, у Штутгарті, я встановив особистий рекорд - 92.3», - розповів Олег після виступу.

Нагадаємо, цього року Верняєв став чемпіоном світу, вигравши змагання на брусах.