>

Арановський тричі зупиняв матч ЛЄ через лондонських фанів

Ультрас "шпор" вирішили погратися з вогнем

Український арбітр Євген Арановський надовго запам'ятає матч ЛЄ «Тоттенгем» - «Партизан». Рефері тричі зупиняв матч, а наприкінці першого тайму вивів команди в роздягальню. Винуваті сторонні особи, які незаконно проникли на поле. Порушники режиму були вбрані у футболки з логотипом компанії BassBuds, офіційного постачальника навушників для «Тоттенгема».

Перший стрикер, який проник на поле на 21-й хвилині, виявився таким жвавим, що аж півтори хвилини водив за ніс стюардів «Вайт Харт Лейн» і навіть устиг зробити кілька селфі.

Через п'ять хвилин після першого інциденту на полі з'явився черговий сміливець.

Третій стрикер уже став причиною паніки на стадіоні. Арановський змушений був зупинити гру на 41-й хвилині і на деякий час вивести команди з поля.

Після цього диктор оголосив, що ще одне незаконне вторгнення зірве матч, а отже, можлива технічна поразка «Тоттенгема». У підсумку суперники благополучно повернулися на поле і таки дограли матч, в якому господарі перемогли 1:0.