>

НБА: "Х'юстон" вимучив перемогу над "Громовими", набравши лише 69 очок

"Голден Стейт" у свою чергу розбив "Лейкерс", набравши 136 балів

У матчі аутсайдерів "Нью-Йорк" здобув перемогу над "Денвером". Ключовою у грі стала друга чверть, яку "Нікс" виграли 31: 8. При цьому "Самородки" лише два очки набрали з гри. У Ентоні і Сміта у цей відрізок матчу залітало буквально все. На початку третьої чверті господарі збільшили свій гандикап до 26 пунктів і зупинилися. "Денвер" повернувся в гру, зробивши ривок 25:10. У четвертій чверті "Нікс" зупинив спритність гостей. Таким чином, "Нью-Йорк" здобув третю перемогу у 10 іграх, у "Денвера" в активі залишилося тільки дві перемоги.

"Х'юстон", перемігши "Оклахому", здобув дев'яту перемогу в сезоні. "Ракети" примудрилися виграти, набравши всього 69 очок.

"Голден Стейт" не відчував проблем у матчі з "Лейкерс". У підсумку "Озерні" з однією перемогою посіли останнє місце на "Заході". "Воїни" з вісьмома перемогами мешкає на третьому рядку, поступаючись тільки "Мемфісу" і "Х'юстону".

"Нью-Йорк" - "Денвер" - 109:93 (31:31, 31: 8, 24:35, 23:19)

Н: Ентоні (28 + 9 підбирань + 5 втрат), Сміт (28 + 5 втрат), Стаудемаєр (9 + 6 підборів), Ейсі (8 + 8 підбирань + 3 перехоплення), Далемберт (8 + 8 підбирань)

Д: Аффлало (18), Лоусон (17 + 9 передач + 6 втрат), Фарід (16 + 9 підбирань), Чендлер (11 + 5 підбирань), Артур (10 + 5 підбирань).

"Маямі" - "Мілуокі" - 84:91 (23:19, 23:19, 13:26, 25:27)

Травень: Чалмерс (18 + 5 передач), Шоун Вільямс (13 + 11 підбирань), Коул (11), Денг (10 + 6 підбирань + 3 перехоплення), Бош (10 + 5 підбирань + 5 передач + 5 блок-шотів) , Нап'єр (10 + 5 підбирань)

Міл: Найт (20 + 5 підбирань), Дж.Паркер (13 + 6 підбирань), Адетокунбо (11 + 7 підбирань + 5 втрат), Сандерс (11 + 6 підбирань), Пачулія (11 + 5 підбирань), Міддлтон (10 + 3 перехоплення).

"Оклахома-Сіті" - "Х'юстон" - 65:69 (19:24, 14:18, 18: 9, 14:18)

О: Джексон (15 + 11 підбирань), Томас (15), Ібака (10 + 6 підбирань + 5 блок-шотів), Телфейр (9), Адамса (1 + 6 підбирань + 6 блок-шотів)

Х: Харден (19 + 9 підбирань + 5 передач), Ховард (12 + 9 підбирань), Беверлі (12 + 8 підбирань), Аріза (11), Мотеюнас (7 + 9 підбирань).

"Лейкерс" - "Голден Стейт" - 115:136 (23:34, 32:40, 24:41, 36:21)

Л: Браянт (44 + 5 підбирань), Хілл (15 + 11 підбирань), Девіс (10 + 6 підбирань + 3 блок-шоти), Сакре (10), Кларксон (10)

Г: Каррі (30 + 15 передач), Спейтс (24 + 9 підборів), Томпсон (18 + 3 блок-шоти), Богут (15 + 10 підбирань), Х. Барнс (14 + 2 підбирання), Грін (10 + 8 підбирань).