>

"Динамо", перемігши "Стяуа", очолило групу ЛЄ

Героєм зустрічі став Андрій Ярмоленко, який узяв участь у всіх гольових атаках

«Динамо» в матчі другого туру групового турніру ЛЄ впевнено переграло румунське «Стяуа». Підопічні Реброва лише в першому таймі мали проблеми. Гості великими силами відійшли назад - пробити ж масовану оборону киянам довго не вдалося. На виручку «Динамо» прийшов «стандарт». Беланда «черпачком» перекинув «стінку», а Ярмоленко, увірвавшись у штрафний, розстріляв Арлаускіса - 1: 0.

У другому таймі «Стяуа» змушене було розкритися, внаслідок чого у «динамівців» з'явилася можливість проводити найгостріші контратаки. Кількох прекрасних можливостей не використав Кравець. Нарешті на 66 хвилині Артем після прострілу Ярмоленка пробив голкіпера гостей.

На 89 хвилині «Стяуа» один м'яч відквитав, але останнє слово було за господарями. Теодорчик зблизька вразив ворота «Стяуа». Асистував Лукашу Ярмоленко.

У другому матчі дня «Ольборг» переграв «Ріу Аве». У наступному турі кияни зіграють саме із представниками Данії.

Зазначимо, що на позиції лівого захисника в складі «Динамо» грав не Велозу, як передбачалося, а Бурда.

«Динамо» - «Стяуа» – 3:1

Голи: Ярмоленко, 40, Кравець, 66, Теодорчик, 90 – Русеску, 89

«Динамо»: Рибка, Бурда, Данило Сілва, Драгович, Віда, Сидорчук (Буяльський, 76), Рибалка, Беланда, Ленс (Калитвинцев, 83), Ярмоленко, Кравець (Теодорчик, 89).

«Ольборг» - «Ріу Аве» – 1:0

Гол: Хеленіус, 46