>

Німеччина востаннє програвала Аргентині на ЧС 28 років тому

Чи зможе Мессі бути на рівні з Марадоною?

Мюллер уже забивал Аргентине

У неділю відбудеться фінальний матч ЧС між збірними Німеччини та Аргентини. Команди між собою провели 20 матчів: 9 перемог на рахунку південноамериканців, 6 - у активі Бундестім.

Проте в рамках ЧС Аргентина змогла виграти у Німеччини лише одну зустріч з 6-ти. Історичний матч зіграли у Мехіко у фіналі мундіалю 1986 року. Аргентина, яку вів чудовий Дієго Марадана, в середині другого тайму вела в рахунку - 2:0. Але Бундестім, який тоді очолював Франц Бекенбауер, не здався і зрівняв рахунок, класно розігравши корнери. Але останнє слово було за Марадоною. Дієго дивовижною передачею вивів Бурручагу на рандеву з Шумахером - 3:2.

Через чотири роки суперники знову зустрілися у вирішальному матчі. Німеччині у досить нудному матчі вдалося взяти реванш. Єдиний м'яч з сумнівного пенальті провів Бреме за п'ять хвилин до кінця матчу. Зазначимо, чемпіонство 1990 стало для Німеччини останнім в історії, як і для Аргентини, тріумф у 1986-му році.

Наступні дві зустрічі "заклятих друзів" відбулися на чвертьфінальній стадії. На ЧС-2006 (мундіаль проходив у Німеччині) Бундестім відправив "небесно-блакитних" у відпустку в серії пенальті. Через чотири роки Німеччина розставила всі крапки над "i" в основний час - 4:0. Бундестім тоді очолював Йохім Лев, а Аргентину - Дієго Марадона.

Зазначимо, що Міро Клозе в цих матчах тричі розписався у воротах суперника. На рахунку Томаса Мюллера 1 гол. Мессі, Агуеро брали участь в останньому матчі, але голів не забивали.

08.06.1958. Груповий турнір. ФРН – Аргентина – 3:1 (Ран, 32, 79, Зеелер, 42 - Корбатта, 3)

16.07.1966. Груповий турнір. Аргентина – ФРН – 0:0

29.06.1986. Фінал. Аргентина – ФРН – 3:2 (Браун, 23, Вальдано, 56, Бурручага, 84 – Румменігге, 74, Феллер, 81)

08.07.1990. Фінал. ФРН – Аргентина – 1:0 (Бреме, 85 – з пенальті)

30.06.2006. 1/4 фіналу. Німеччина – Аргентина – 1:1, пенальті – 4:2 (Клозе, 80 – Айяла, 49)

03.07.2010. 1/4 фіналу. Аргентина – Німеччина – 0:4 (Мюллер, 3, Клозе, 68, 89, Фрідріх, 74)