>

"Донбас" здобув першу перемогу в Кубку Гагаріна

Донеччани довго запрягали, але швидко поїхали

У п'ятницю відбулися перші матчі Кубка Гагаріна.

"Донбас" на своєму льоду переграв ризьке "Динамо". Хоча починалася гра для вихованців Назарова вкрай погано. У першому періоді Мейя в більшості відкрив рахунок. Відновити статус-кво донеччанам вдалося лише у другому періоді. Віртанен, що набрав в останніх матчах відмінну форму, реалізував більшість. Через три хвилини "Донбас" вийшов вперед. Причому зробив це в меншості - Кашпар і Вілсон реалізував вихід 2 в 1.

Гол Лайне на початку третьої 20-хвилинки зумовив майбутній перебіг подій: "Донбас" грамотно оборонявся і вміло ловив суперника на контратаках. А шайба Євгена Дадонова фактично зняла усі питання.

Другий матч відбудеться в суботу, 8 березня. Нагадаємо, серія триває до 4 перемог.

В інших матчах дня підкреслимо перемогу московського "Динамо". Володарі Кубка Гагаріна двох останніх сезонів показали характер. Москвичі, програючи в третьому періоді 0:2, змогли вирвати перемогу у ярославського "Локо".

"Донбас" (Донецьк) - "Динамо" (Рига) - 5:2 (0:1, 2:0, 3:1)

Шайби: 0:1. Мейя (Робінсон, Щехура) - 13:22-біл., 1:1. Віртанен (Лайне, Уїлсон) - 32:25-біл., 2:1. Вілсон (Кашпар, Варламов) - 35:59-мен., 3:1. Лайне (Пігановіч, Кагарлицький) - 41:16-біл., 4:1. Дадонов (Віртанен) - 56:01, 4:2. Дарзиньш (Щехура) - 56:41, 5:2. Лайне - 59:55-порожні ворота.

СКА - ЦСКА - 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)

Шайба: 49:47 Сігарєв (Александров) - 1:0

"Динамо" Мск - "Локомотив" - 3:2 ОТ (0:2, 0:0, 2:0, 1:0)

Шайби: 4:29 Редліхс (Плетт, Спруктс) - 0:1, 14:22 Плотніков (Холес) - 0:2, 49:44 Рязанцев - 1:2, 50:45 Комаров (Пестушко, Горовиков) - 2:2, 61 : 31 Карпов (Миронов) - 3:2

"Лев" - "Медвешчак" - 4:3 (2:1, 0:1, 2:1)

Шайби: 0:39 Новотни (Азеведо) - 1:0, 8:56 Еллісон (Лінгл, Веске) - 1:1, 14:28 Азеведо (Шевц, Капанен - більш.) - 2:1, 28:46 Фостер (Мерлі - більш.) - 2:2, 41:56 Врана (Тернберг, Сікач) - 3:2, 44:17 Тернберг (Ойстрік, Сікач) - 4:2, 56:35 Мерлі (Томас, Чічу) - 4: 3