>

НБА: "Шпори" перемогли "Маямі", "Лейкерс" зганьбився в дербі

Лень у матчі з "Оклахомою" вийшов у стартовому складі

У центральному матчі дня «Сан-Антоніо» переграв «Маямі». «Шпори», які цього сезону ще не вигравали в «Хітс», розпочали жваво. Результативна гра Данкана, Паркера і Діао допомогла господарям виграти першу чверть з різницею в 15 очок. У другій і третій чвертях «Хітс» скоротили розрив. А ось у четвертій чверті боротьби не вийшло - «Шпори» знищили суперника - 29:13. Зазначимо, що після великої перерви баскетболісти "Маямі" мали 16 втрат (10 в останній чверті). Леонард зробив 5 перехоплень, граючи проти ЛеБрона Джеймса.

«Фінікс» і «Оклахома» продемонстрували божевільний баскетбол. Джеральд Грін, що набрав 41 очко, привів «Сонячних» до перемоги. У третій чверті Джеральд, реалізувавши 6 «триочкових», нівелював перевагу «Громових». В останній чверті за справу взявся Вестбрук. Три його влучання здалеку ліквідували семиочковий відрив «Фінікса». Але Драгич і Морріс схилили чашу терезів на бік «Сонячних». Олексій Лень вийшов у стартовому складі (основний центровий Пламлі травмований). Українець відіграв 11 хвилин: по п'ять хвилин у першій і третій чвертях. На його рахунку 6 очок і три підбирання.

Черговий матч програв «Лейкерс». «Озерні» були розгромлені у дербі проти "Кліпперс" - 94:142. Для «вітрильників» це найбільша перемога в історії.

«Сан-Антоніо» - «Маямі» - 111:87 (37:22, 25:29, 20:23, 29:13)

СА: Данкан (23 + 11 підбирань), Паркер (17), Діао (16 + 8 підбирань + 5 передач), Леонард (11 + 5 підбирань + 5 перехоплень), Міллс (9 + 10 підбирань), Грін (6 + 3 блок-шоти)

М: Бош (24 + 7 підбирань), Джеймс (19 + 8 підбирань + 7 передач + 5 втрат), Вейд (16 + 7 передач), Бізлі (11 + 6 підбирань).

«Фінікс» - «Оклахома-Сіті» - 128:122 (32:41, 29:24, 40:33, 27:24)

Ф: Грін (41 + 5 підбирань + 3 перехоплення), Маркіфф Морріс (24 + 6 підбирань), Драгич (22), Маркус Морріс (15), Фрай (11 + 5 підбирань), Такер (7 + 9 підбирань), Лень (6 + 3 підбирання), І.Сміт (2 + 8 підбирань)

ОС: Вестбрук (36 + 9 підбирань + 9 передач + 4 перехоплення), Дюрант (34 + 7 підбирань + 5 передач), Ібака (18 + 5 підбирань + 3 блок-шоти), Батлер (14).

«Лейкерс» - «Кліпперс» - 94:142 (27:29, 13:44, 20:36, 34:33)

Л: Газоль (21 + 7 підбирань), Хенрі (15 + 5 підбирань), Бейзмор (14 + 6 передач + 5 втрат), Келлі (9 + 6 підбирань), Сакре (8)

К: Коллісон (24), Гріффін (20 + 11 підбирань + 7 передач + 5 втрат), Барнс (17 + 12 підбирань + 5 передач + 3 перехоплення), Джордан (14 + 12 підбирань), Пол (13 + 11 передач + 4 перехоплення), Буллок (11), Девіс (10), Грейнджер (10).