ГоловнаПолітика

НФ наполягає на створенні Служби фінансових розслідувань

Сплата податків повинна відбуватися на основі документів, а не на основі особистого спілкування з бухгалтерами та тиску, вважає Бурбак.

НФ наполягає на створенні Служби фінансових розслідувань
Фото: nfront.org.ua

Фракція "Народного фронту" виступає з ініціативою створення Служби фінансових розслідувань. Про це з парламентської трибуни заявив керівник фракції Максим Бурбак, представляючи запропоновані "Народним фронтом" кроки для розвитку країни і виходу з кризи.

"Як прем'єр-міністр Арсеній Яценюк двічі вносив до Верховної Ради законопроект про Службу фінансових розслідувань. Тоді члени парламенту його не підтримали", - нагадав Бурбак.

"Ми пропонуємо створити службу фінансових розслідувань: забрати в СБУ, МВС, прокуратури, податкової міліції відповідні функції і передати їх цивільній службі фінансових розслідувань", - наголосив керівник фракції.

Він також зазначив, що необхідно завершити податкову реформу.

"Ми створили електронні кабінети для платників податків. Є електронні сервіси. І сплата податків повинна відбуватися на основі документів, а не на основі особистого спілкування з бухгалтерами та тиску. На основі факту фінансового результату, а не на основі плану", - наголосив Бурбак.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram