ГлавнаяПолитика

Пискун просит Медведько разобраться с Лозинским №2 (ОБНОВЛЕНО)

Экс-генпрокурор Святослав Пискун просит нынешнего Генпрокурора Александра Медведько разобраться с фактами возможной противоправной деятельности депутата от БЮТ Александра Стешенко, которого он – ссылаясь на материалы СМИ – уличает «жестоком, нечеловеческом, унижающим честь, обращении с людьми».

Пискун просит Медведько разобраться с Лозинским №2 (ОБНОВЛЕНО)

Об этом говорится в тематическом депутатском запросе, зарегистрированном в среду в ВР(исходящий номер 306-06-10).

«26 червня 2010 року інформаційне агентство «Видеоновости» оприлюднило матеріал про злочинні дії народного депутата України Стешенка Олександра Миколайовича, що були вчинені ним як головою колгоспу «Червона зірка» Сватівського району Луганської області протягом 1983 – 1987 років, і полягали у жорстокому, нелюдському, а також такому, що принижує гідність, поводженні з людьми.

У названому матеріалі мешканці села Верхня Дуванка Сватівського району Луганської області повідомляють про систематичне застосування головою колгоспу Стешенком О.М. до людей тілесних покарань та психологічних знущань, які принижували їх гідність», - сообщается в тексте запроса.

«Так, за словами Антоніни Судейченко, її чоловіка колгоспного тракториста Івана Судейченка голова колгоспу Стешенко О.М. роздяг догола та вивіз до іншого села, де приставив до дерева та імітував розстріл. Після цього, Стешенко О.М. залишив Судейченка в полі, змусивши голим діставатися своєї хати.

Інші мешканці села Верхня Дуванка Людмила Середа, Валентина Бархович та Віктор Болховецький підтвердили численні факти вчинення Стешенком О.М. подібних злочинів щодо інших селян та повідомили, що голова колгоспу також кидав роздягнених людей у тракторні та силосні ями, де жорстоко бив», - указывает также Пискун.

Из текста обращения следует: опасаясь огласки, крестьяне умалчивали о фактах насилия, предпочитая просто переезжать в другие села.

В данной связи, Пискун просит Медведько проверить изложенные факты. В случае подтверждения их правдивости – возбудить уголовное дело.

В качестве первоисточника получения информации, Святослав Михайлович ссылается на материалы, агентства «Видеоновости», уже неделю гуляющие по сети.

Информационное агентство «Видео Новости»Нардеп от БЮТ инсценировал расстрелы крестьян

Читайте главные новости LB.ua в социальных сетях Facebook и Twitter