ГлавнаяПолитика

Тарасюк і Ульянченко не вірять в дані екзит-полів

Дані екзіт-полів, які поставили Віктора Ющенка на 5-те місце, не розвіяли ілюзій найближчого оточення нинішнього президента.

Тарасюк і Ульянченко не вірять в дані екзит-полів
Фото: focus.ua

Віддані співробітники Секретаріату переконані, що нинішній президент мав набрати не менше 12% голосів виборців.

- Вас здивували результати екзіт-полів? - запитав «Лівий берег» у керівника штабу Ігоря Тарасюка.

- Мене здивували самі екзіт-поли

- Що ви будете робити далі?

- Будемо чекати результатів виборів.

- Ющенко – на п’ятому місці. Тут нічого не можна змінити…

- Не факт.

Голова Секретаріату президента Віра Ульянченко демонструвала впевненість, хоча й згадувала про вихід на пенсію «онука до першого класу готувати».

- За кого ви будете голосувати у другому турі?

- Не знаю ще. Бо я буду голосувати у другому турі за Ющенка. Я думаю, що реальні результати голосувань дуже серйозно змінять картину.

- Чи не є це ілюзією?

- Не є ілюзією. Я не вірю, що виборці зробили такий вибір. Не вірю тільки тому, що бачу різні екзіт-поли і різні результати між першим і другим кандидатом.

- За ними все одно ідуть ще Тігіпко і Яценюк…

- Все одно, я знаю настрої на Західній Україні. Якщо взяти результати по Яценюку – це результат Західної України, в іншому варіанті не може бути. Через те мені дуже дивна ця історія. Надзвичайно ці результати екзіт-полів відрізняються від соціологічних результатів, які були останнім часом.

В Українському домі так і не з’явився Віктор Ющенко. «Йому тут нічого робити. Він буде коментувати результати виборів», - пояснювала Віра Іванівна.

О 22:00 головні дійові особи розсілися в машини і ескортом покинули Український дім - прес-центр перейшов у режим чергування до 11:00 18 січня.

Читайте главные новости LB.ua в социальных сетях Facebook и Twitter