Народився 23 жовтня 1992 року в місті Дніпропетровськ (нині – Дніпро).
2010 – 2014 рік – навчався в Національному університеті ДПС України (нині - Університет державної фіскальної служби України), Київська область, місто Ірпінь. Магістр права.
Батько – Прилепа Олександр Михайлович, 1959 року народження. Мати - Прилепа Валентина Іванівна, 1948 року народження.
Одружений. Дружина – Прилепа Ольга Олександрівна, 1993 року народження. Виховують сина Олександра, 2018 року народження.
В 2010 році Богдан закінчив у рідному місті класичну гімназію № 136. Цей інноваційний навчальний заклад сприяв вихованню у гімназистів потягу до знань, навиків самоосвіти, розуміння значення якісної освітньої бази в сучасному світі. Та й у традиційному розумінні визначення «класична гімназія» відповідало закладам перед-університетської підготовки, що готують учнів до подальшого набуття поглиблених знань. Одним із кращих гімназистів і був Богдан Прилепа, пізнавальні інтереси якого завжди виходили за межі шкільної програми. Яскравий приклад цього - його наукова робота «Юзеф Пілсудський: інтриган чи видатний лідер», яку він захищав у Малій академії наук.
Богдан поступає в Національний університет державної податкової служби України, один з найпрестижніших вишів країни. Сам фах цього закладу гарантував безхмарне майбутнє, адже податківець в Україні – це престиж, статус та високий матеріальний дохід. Проте, як виявилось, у Прилепи не було жодного наміру, здобувши диплом. У 2011 році була опублікована його робота з історії української культури «Історія християнських звичаїв і обрядів древньої Русі – народне надбання». Враховуючи його роботу в Малій академії наук, здавалось що плеяда українських істориків незабаром поповниться молодим дослідником. Але ще з часів навчання в гімназії Богдана не менше цікавили сучасні технологічні досягнення, ІТ-розробки, новітні методи зберігання та розповсюдження інформації. Інформаційні технології настільки швидко захопили більшість сфер людського життя, що талановитий юнак зрозумів перспективу цієї галузі у майбутньому і зробив вибір не на користь державної служби чи історичної науки. Він продовжував здобувати диплом юриста, а паралельно вивчав сучасні методи ефективного ведення бізнесу, найперспективніші напрями інновацій, виникнення та розвиток криптовалют, тощо.
Ще до закінчення університету в 2013 році Прилепа стає співзасновником і керівником диджитал-агенції «Sarafan Co». Компанія функціонувала до 2015 року і спеціалізувалась на створенні веб-сервісів та мобільних додатків, офлайн маркетингу та виготовленню рекламних відеороликів. Крім того, фахівці агенції надавали послуги у розробці маркетингової стратегії, просуванню бренда, формуванню управлінської структури, тощо.
Згодом Богдан Прилепа став співзасновником і директором по маркетингу компанії Prof-it, що визначала себе як структура, здатна надати клієнтам унікальні рішення будь-якого рівня складності. Ключовою спеціалізацією компанії є розробка систем автоматизації бізнес-процесів та рішень для фінансових компаній. Крім того ІТ-підприємство розробляє веб- та мобільні сторінки, мобільні програми та програмне забезпечення. Богдан Прилепа працює не лише над маркетинговою стратегією, але й опікується впровадженням інноваційних рішень в галузі оптимізації робочого часу та підвищення ефективності працівників компанії, покращуючи задоволеність робочим процесом кожного з них. Завдяки таким рішенням, продукція компанії постійно завойовує довіру клієнтів і стає однією з кращих на ринку.
В 2015-2017 роках Прилепа співзасновник та виконавчий директор в MLCI Inc. Це була унікальна краундінвестиційна платформа нового покоління, справжня система народного фінансування, що дозволяла ефективно інвестувати у перспективні стартапи та іноваційні компанії. Виконавчий директор відповідав за формування унікальної пропозиції компанії, моделі монетизації і просування бренду.
Богдан Прилепа все більше цікавиться розробками в галузі технології блокчейн, проблемами обігу криптовалют і з часом вважається одним із визнаних фахівців в цій сфері.
У 2018 році він став Chief technical officer нової криптовалютної біржі Сoinsbit. Початок її роботи був визнаний кращим запуском криптовалютної біржі 2018 року. Незважаючи на деякі недоліки, такі як невеликий вибір доступних валют, неможливість виводу реальних коштів без верифікації, на початку 2021 року біржа займала 18 місце у рейтингу з понад 50-ти аналогічних структур.
В 2018 році Богдан Прилепа відвідав Одесу, де в Національному політехнічному університеті взяв участь в зустрічі Марка Гінзбурга зі студентами та викладачами. Марк Гінзбург – мільярдер, бізнесмен-новатор, активний пропагандист блокчейну. Тема його лекції перед студентами була «Технологія блокчейн – глобалізація і можливості. Минуле, сучасне, майбутнє». Богдан Прилепа також виступав перед майбутніми інженерами. Тема його доповіді «Застосування блокчейн технологій – досвід провідної компанії в сфері розробки блокчейн-рішень».
В 2019-2020 роках статті українського фахівця регулярно з’являються в авторитетних спеціалізованих виданнях. Сайт «Nulltx.com» вмістив інтерв’ю з Богданом Прилепою щодо ринку децентралізованих фінансів і про переваги форку Bitcoin Ultimatum, що розроблявся його командою над базовою версією Біткойн. TechBullion.com - видання про новини FinTech – розмістило аналітичний матеріал Прилепи про перспективи криптовалюти в 2021 році.
В квітні 2020 року Богдан Прилепа виступив на конференції «Цифрове середньовіччя», де вказав на заходи, які можуть вжити криптовалютні біржі для стабілізації ситуації в нинішніх умовах, і розповів про переваги, які в умовах кризи і пандемії повинна використати криптовалюта.
Значним досягненням в роботі компанії Prof-it стало створення блокчейну BTCU. Це біткойн-форк нового покоління, що має суттєві переваги над попередньою версією. Деякі з переваг - збільшена пропускна здатність блокчейну з швидкістю 200 транзакцій в секунду і можливістю масштабування до 10000 транзакцій в секунду, також дозволені приватні транзакції всередині мережі, що сприятиме анонімності переводів.
16.02.2021