Кудлаєнко Сергій Володимирович

Народний депутат Верховної Ради України VIII скликання

Кудлаєнко Сергій Володимирович

Місце народження

Народився 13 жовтня 1975 року у Вінниці.

Освіта

Сергій закінчив ЗОШ № 10 Вінниці та вступив до технікуму електронних приладів. Після завершення навчання отримав спеціальність «Радіоапаратобудування».

У 2003 році отримав другу вищу освіту у Київському національному торговельно-економічному університеті, за спеціальністю «Облік та аудит».

Пізніше вступив до Академії держуправління при Президентові України в Одесі, у якій здобув ступінь магістра державного управління.

У 2008 році він вступив до Тернопільського національного економічного інституту та успішно завершив навчання за спеціальністю «Правознавство».

У 2012 році здобув ступінь кандидата економічних наук за спеціальністю «Економіка та управління підприємствами» (за видами економічної діяльності).

У 2019 році захистив докторську дисертацію та здобув вчений ступінь доктора економічних наук за спеціальністю «Економіка».

Кар'єра

Під час навчання в технікумі пішов працювати на завод, а згодом влаштувався на роботу у спільне українсько-венесуельське підприємство «Кодак-експрес», де за десять років пройшов шлях від рядового працівника до директора.

З 2006 р. розпочав працювати у Вінницькій міській раді керівником управління торгівлі, громадського харчування і побуту.

У 2007 році Сергій очолив управління споживчого ринку та послуг у місті Вінниці. В подальшому Кудлаєнко був призначений на посаду директора Департаменту адміністративних послуг Вінницька міська рада, де працював з 2011 по 2014 рік.

З 2014 по 2019 рік входив у склад Верховної ради VIII скликання.

З 2020 року Сергій Кудлаєнко очолює ДП "Дирекція з будівництва Міжнародного аеропорту «Одеса».

Політична діяльність

У 2009р. увійшов до депутатського корпусу Вінницької обласної ради.

У 2014 році Сергій Володимирович Кудлаєнко був обраний народним депутатом України VIII скликання, безпартійний, де став заступником Голови Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. 

Родина

Одружений. Виховує двох синів.

16.12.2022