Карасьов Вадим Юрійович

Український політолог, політтехнолог і аналітик, один з лідерів партії «Єдиний центр»

Карасьов Вадим Юрійович

Місце народження

Народився 18 травня 1956 року у Харкові.

Освіта

Закінчив Харківський держуніверситет за спеціальністю політична економія, потім там же – аспірантуру.

Кар'єра

10 років, у 1986-1996 рр., викладав в альма-матер політекономію та політологію. Потім ще шість років, до переїзду до столиці, працював першим заступником керівника Харківської філії Національного інституту стратегічних досліджень.

З 2003 року Карасьов – директор Інституту глобальних стратегій (Київ). Наукова спеціалізація – міжнародні відносини, електоральна політика та інституційний дизайн.

Карасьов - відомий політолог та політтехнолог, автор понад ста наукових праць, співавтор багатьох державних документів, стратегічних доктрин та програм, член низки експертних комісій та наглядових рад. Автор книги "Думка зі швидкістю політики", співавтор кількох підручників з політології. Входить до пулу експертів-політологів, найбільш затребуваних вітчизняними мас-медіа. Завдяки частій участі у популярних політичних ток-шоу, коментарям у сюжетах теленовин досить добре знайомий не лише фахівцям, а й широкій публіці.

Політика

На парламентських виборах-2006 безпартійний експерт-політолог здійснив спробу пройти у депутати парламенту під другим номером списку партії «Віче», але здолати 3-х відсотковий бар'єр партія не змогла.

У липні 2010 року приєднався до партії «Єдиний центр», а в серпні 2010 став одним з її лідерів.

У 2008–2009 роках — радник Голови Секретаріату Президента України.

Сім'я

Одружений, дружина - Наталія Ушакова.

Посилання

20.04.2015