ГоловнаЕкономікаФінанси

Трансляція круглого столу про реструктуризацію нагляду на фінансовому ринку України

Які проблеми небанківського сектору вирішує законопроект №2413-а?

LB.ua веде трансляцію круглого столу: «Реструктуризація нагляду на фінансовому ринку України. Відтермінування неможливе», який проводиться в рамках інформаційного партнерства Інституту Горшеніна і реанімаційного пакету Реформ.

22 листопада в порядок денний Верховної Ради внесений законопроект №2413-а «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо консолідації функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг», відомий як законопроект про СПЛІТ. Документ передбачає ліквідацію Нацкомфінпослуг і розподіл його функцій між Нацбанком і Нацкомісією з цінних паперів та фондового ринку. Ліквідація небанківського регулятора - Нацкомфінпослуг - справжня революція на небанківському фінансовому ринку. Які інші проблеми небанківського сектору вирішує законопроект та як він зможе врегулювати та змінити страховий ринок журналісти дізнаються під час круглого столу.

Спікери:

  • Руслан Демчак - народний депутат України;
  • Михайло Відякин – в.о. Директора департаменту стратегії і реформування Національного банку України;
  • Тимур Хромаєв - Голова Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку;
  • Галина Третьякова - експерт групи Реформа фінансового сектору та пенсійної системи Реанімаційного Пакету Реформ, керівник Українська федерація убезпечення;

Модератор:

Юлія Вітка – заступник керівника Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору».

Захід також транслюється наживо на сторінці РПР у Facebook.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram