ГоловнаЕкономікаБізнес

Nemiroff увійшов до трійки лідерів серед світових горілчаних брендів у каналі безмитної торгівлі Новости компаний

Nemiroff увійшов до трійки лідерів серед світових горілчаних брендів у каналі безмитної торгівлі

Уперше в історії бренд українського походження зайняв 3-тє місце за обсягом продажів у каналі Duty Free & Travel Retail згідно з рейтингом міжнародного видання IWSR «Top 100 Spirits Brands in Travel Retail». Nemiroff зайняв почесне місце в категорії горілок, пропустивши вперед лише Absolut і Smirnoff. Високої позиції в рейтингу досягнуто завдяки професіоналізму команди Nemiroff у тісній співпраці з провідними операторами ринку безмитної торгівлі. «Таке досягнення свідчить про професіоналізм і потужну експертизу компанії, закріплює статус бренда-лідера серед українських виробників горілки на міжнародній арені, - зазначив генеральний директор міжнародної горілчаної компанії Nemiroff Юрій Сорочинський. - Компанія Nemiroff успішно веде бізнес у більш ніж 80 країнах світу, з кожним роком розширюючи географію присутності та нарощуючи продаж. Понад 40% обсягу експортованої горілчаної продукції з України - продукція Nemiroff».

Посилення позицій бренда в каналі Duty Free & Travel Retail в компанії називають стратегічним вектором. У 2016 році приріст становив +75% завдяки новим контрактам і розширенню асортиментної лінійки.

Nemiroff узяв фокус на активний розвиток і міжнародну експансію: крім відкриття нових, бренд впевнено закріплює і підсилює свої позиції на вже знайомих ринках, стежить за світовими трендами, постійно вдосконалюючи асортиментний ряд. Такий підхід до ведення бізнесу і гнучкість у прийнятті рішень робить переворот у світі горілок, відкриває нові кордони і горизонти для бренда світового масштабу.

Довідкова інформація:

Nemiroff (http://www.nemiroff.vodka) був заснований у 1872 році. Сьогодні це провідний світовий виробник високоякісного алкоголю і один із лідерів світового ринку алкоголю, відомий у 80 країнах світу. Близько 40% усієї експортованої з України горілки - виробництва Nemiroff. Компанія входить у топ-3 постачальників горілки в магазинах безмитної торгівлі Duty Free в світі.

Асортиментний портфель продуктів під міжнародним брендом Nemiroff налічує 26 смаків і більш ніж 40 видів продукції. Основні продукти: Nemiroff Original, Nemiroff Delikat, Nemiroff Light, горілка особлива Nemiroff «Гостра полуниця», Nemiroff «Українська березова особлива», настоянка гірка Nemiroff «Українська медова з перцем», настоянка солодка Nemiroff «Клюква на коньяку», Nemiroff Premium, Nemiroff Lex, Nemiroff Lex Ultra.

*Надмірне споживання алкоголю шкідливе для вашого здоров'я.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram