ГлавнаяБлогиБлог Олександра Аронця

Пилипишин сфальшував вибори: схема!

Оскільки вчора ОВК 223 зупинялась на нічну перерву, за цей час Пилипишину вдалось сфальшувати вибори, які з різницею в майже 1000 голосів перемагав Юрко Левченко.

Олександр Аронець Олександр Аронець , Політичний експерт ГО «Всеукраїнска Люстрація»

Фото: Макс Левин

Схема проста. Бюлетені відвозились назад на дільницю. Там мішки з бюлетенями скривалися і на бюлетенях за Левченка ставились додаткові позначки, таким чином роблячи ці бюлетені  недійсними. Сьогодні голови ДВК, де Левченко перемагав на 200-300 голосів, приходили в ОВК з пакетами з мокрими протоколами. Ці пакети були пошкоджені, що є формальною підставою для перерахунку. Під це додавались скарги спостерігачів, скарги,  які були написані вже після завершення підрахунку особами, що не були присутні при підрахунку + повноваження яких, згідно закону не встановлено! Отже згідно закону ОВК не має права призначати перерахунок!

Власне якщо вони будуть перераховувати, на цих дільницях результат за Левченка буде суттєво зменшуватись через велику кількість зіпсутих бюлетенів.

Вчора на засідання ОВК приїжджав член ЦВК Андрій Магера ,який застерігав ОВК від таких дій, проте, схоже, члени ОВК надто мотивовані.

Зарадити ситуації можна тільки скасувавши рішення ОВК про перерахунок голосів на таких дільницях, яких, очевидно, буде ставати ще більше. Для цього потрібен максимальний розголос та ОБОВ’ЯЗКОВО!! Присутність членів ЦВК в приміщенні ОВК.

Друзі, українці, велике прохання допомогти нам, посприяти в тому, щоб приїхали члени ЦВК і прийти під ОВК на Щербакова, 49.

Олександр Аронець Олександр Аронець , Політичний експерт ГО «Всеукраїнска Люстрація»