>

Збірна України зіграла внічию з чотириразовими чемпіонами світу (оновлено)

Наша національна збірна зіграла внічию з італійцями 1:1.

У Генуї на Stadio Luigi Ferraris відбувся товариський матч між збірними Італії та України, який закінчився нічиєю 1:1.

Перший тайм пройшов за переваги господарів.

Підопічні Андрія Шевченка діяли надмірно академічно і розслаблено. Недбалість у грі футболістів нашої команди проглядалася впродовж усіх 45 хвилин. Найкращий у складі гостей - голкіпер Андрій П'ятов неодноразово рятував збірну України від пропущеного гола.

Голкіпер італійців Джанлуїджі Доннаремма, своєю чергою, лічені кількість разів вступав у гру.

Марлос і Євген Коноплянка - єдині, кого можна відзначити в складі українців.

Проте перший тайм закінчився безрезультатно - 0:0.

У другому таймі підопічні Шевченка виглядали більш ніж гідно.

Для цього спершу збірній України довелося пропустити гол на 55-й хвилині від Федеріко Бернардескі 1:0.

Однак лише через 7 хвилин наша збірна відігралася завдяки точному удару Руслана Малиновського 1:1.

І надалі українці створили більше небезпечних моментів, аніж суперник. Чого вартий потужний удар у поперечину того ж Малиновського під час виконання штрафного удару.

Підсумкові 1:1 продемонстрували, що у збірної України є не тільки майстерність, а й характер.