>

Говоров приніс Україні друге "золото" Універсіади

Він переміг на дистанції 50 м батерфляєм.

Плавець Андрій Говоров у понеділок приніс Україні друге "золото" літньої Універсіади-2017, яка проходить у тайванському місті Тайбей.

У фінальному запливі на 50 метрів батерфляєм Говоров показав результат 22,90 секунди, випередивши найближчого суперника - росіянина Андрія Жилкіна на півсекунди. Третім став бразилець Енріке де Соуза Мартінс.

Говоров представляє Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара.

У медальному заліку збірна України йде на шостому місці з двома золотими медалями Говорова та Миколи Романчука, який переміг на 400-метрівці вільним стилем напередодні. Також у скарбничці збірної два "срібла" і дві "бронзи".

Лідирують південні корейці з 10 золотими медалями, другі - північні корейці, у яких п'ять медалей найвищої проби.