>

"Ворскла" вилетіла з Ліги Європи

Полтавський клуб не зумів перемогти словацьку "Жиліну".

У Полтаві завершився матч-відповідь 3-го раунду відбірного турніру Ліги Європи, в якому "Ворскла" приймала словацьку "Жиліну" і виграла з рахунком 3:1, але програла за сумою двох матчів за рахунок гола, пропущеного на своєму полі - 3:3.

Доля матчу була вирішена наприкінці додаткового часу, пише УНІАН.

"Ворскла" зуміла відкрити рахунок тільки з другої половини матчу: на 67-й хвилині Антон Шиндер забив перший гол.

Надалі "Ворскла" посилила тиск на ворота суперника і зуміла зрівняти рахунок за сумою двох матчів у доданий арбітром час, на 90 + 1 хвилині. Євген Ткачук  замкнув головою навіс Даллку з кута поля - 2:0.

Вирішальним у двоматчевому протистоянні міг стати епізод в овертаймі, коли на 101-й хвилині суддя призначив пенальті, а Санжар Турсунов реалізував його - 3:0. Але в решту 20 хвилин гравці "Жиліни" відчайдушно атакували і на 121-й хвилині Вілліам зумів завершити багатоходову комбінацію своєї команди ударом точно в нижній кут під штангу - 3:1.

Тож "Ворскла" першою серед українських команд вибула з єврокубків у нинішньому сезоні.

Нагадаємо, 30 липня "Ворскла" поступилася "Жиліні" з рахунком 0:2.