>

"Дніпро" вперше в історії пробився в 1/8 фіналу Ліги Європи

Маркевич переписує клубну історію дніпропетровців

«Дніпро», зігравши на виїзді внічию з «Олімпіакосом», уперше у своїй історії пробився в 1/8 фіналу Ліги Європи. Матч у Греції склався для дніпропетровців не так уже й складно. Греки доволі швидко відкрили рахунок (Мітроглу на 14-й хвилині переграв Бойка), але вже на 22-й хвилині Федецький після навісу зі штрафного від Ротаня відновив статус кво. Цей гол, по суті, поставив крапку в протистоянні - «Олі» треба було забивати три м'ячі для сумарної перемоги над «Дніпром».

На початку другого тайму «Олімпіакос» залишився в меншості. Мілівоєвич, грубо перервавши контрвипад Матеуса, вирушив відпочивати. Наприкінці матчу команди обмінялися голами. На м'яч Домінгеса «Дніпро» відповів точним ударом Калинича.

Жеребкування 1/8 фіналу ЛЄ відбудеться сьогодні о 14:00. Додамо, в першому матчі наступного раунду через перебір карток не зіграють Коноплянка і Канкава.

«Олімпіакос» — «Дніпро» 2:2 (перший матч 0:2)

Голи: Мітроглу, 14, Домінгес, 90 (пенальті) — Федецький, 22, Калинич, 90+2