>

Українець дебютував у Бундеслізі

Владлен Юрченко пішов стопами Вороніна

Українець Владлен Юрченко дебютував у Бундеслізі. Вихованець "Шахтаря", який влітку підписав контракт із леверкузенським "Байєром", вийшов на поле у складі "фармацевтів" у 5 турі чемпіонату Німеччини проти "Аугсбурга".

Владлен з'явився на полі після перерви, замінивши Хакана Чалханоглу. За тайм, проведений на полі, Юрченко відзначився одним ударом по воротах суперника. "Байєр" здобув мінімальну перемогу. Єдиний м'яч провів Сон Хін Мін.

Додамо, що Владлен став другим українцем в історії "Байєра". Першим був Андрій Воронін, який успішно відіграв у Леверкузені чотири сезони.

Другий матч поспіль не може перемогти дортмундська "Боруссія". Цього разу підопічні Клопа заледве звели матч проти "Штутгарта" внічию. "Шваби" вели в рахунку 2:0, але дортмундці зусиллями Обамейянга й Іммобіле зрівняли рахунок.

"Боруссія" (Д) - "Штутгарт" 2:2

Голи: Обамейянг, 72, Іммобіле, 86 - Дідаві, 48, 68

"Байєр" - "Аугсбург" 1:0

Гол: Мін, 33