>

Український десятиборець виграв турнір у Чехії

Касьянов набрав 8083 бали

Десятиборець Олексій Касьянов став переможцем етапу IAAF World Combined Events Challenge, який проходив у чеському Кладно протягом двох днів - 14 і 15 червня.

Українець не був лідером заліку в Чехії лише після першого виду - бігу на 100 м, у якому його час зумів поліпшити лише бразилець Феліпе дос Сантос. Але вже після закінчення змагань зі стрибків у довжину Касьянов очолив класифікацію атлетів завдяки польоту на 7,33 м.

Надалі наш легкоатлет постійно утримував перше місце. Він штовхнув ядро на 14,08 м, стрибнув у висоту на 2 м, пробіг 400 м за 48,84 сек, а 110 м з бар'єрами - за 14,03 сек. Потім представник України метнув диск на 45,15 м, стрибнув з жердиною на 4,75 м і відправив спис на 49,50 м. У результаті в суботу перед заключним видом програми - біг на 1500 м - Касьянов на 35 очок випереджав Адама Гелселета з Чехії та на 93 білоруса Едуарда Міхана, який ішов третім.

У заключному виді програми Олексій Касьянов переконливо довів власне право на тріумф у Кладно. Віце-чемпіон зимової першості світу-2012 виграв забіг із результатом 4 хв. 34,28 сек, не залишивши конкурентам шансів на успіх. Переміг українець, набравши 8083 очки. Інший наш багатоборець - Василь Іваницький - у підсумковому протоколі став десятим, повідомляє Xsport. Нагадаємо, в суботу на етапі «Діамантової ліги» в Нью-Йорку в секторі стрибків у висоту українець Богдан Бондаренко став переможцем турніру.