Депутати запропонували призначити Горбатюка новим генпрокурором

Сергій Горбатюк займається розслідуванням справ Майдану

Депутати запропонували призначити Горбатюка новим генпрокурором
Сергей Горбатюк
Фото: стоп-кадр видео ТК «Интер»

Міжфракційне депутатське об'єднання "Єврооптимісти" звернулося до президента Петра Порошенка з проханням внести кандидатуру начальника управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергія Горбатюка на пост генерального прокурора України.

"Міжфракційне об'єднання "Єврооптимісти" долучилося до адвокатів Небесної сотні і також підтримало кандидатуру Сергія Горбатюка на пост генерального прокурора України, звернувшись із відповідним зверненням до президента", - написав нардеп Мустафа Найєм у своєму фейсбуці.

Він зазначив, що "був би дуже радий бачити таку людину генеральним прокурором України".

Реклама

"Єврооптимісти" просять президента врахувати громадську думку під час відбору кандидатури генпрокурора.

Читайте такожІнтерв'ю Горбатюка LB.ua про розслідування подій на Майдані

Нагадаємо, Сергій Горбатюк з кінця 2014 року очолює групу слідчих з розслідування справ щодо Майдану. В органах прокуратури працює понад 20 років.

У лютому Порошенко вніс в Раду подання на звільнення генпрокурора Віктора Шокіна. Очікується, що парламент цей документ розгляне найближчим часом.

Реклама
Реклама