ГоловнаПолітика

Донецьк чекає на приїзд Януковича

Водіям рекомендують коригувати свій маршрут руху.

Донецьк чекає на приїзд Януковича
Фото: president.gov.ua

Сьогодні, в день святкування 80-ї річниці створення Донецької області та приїзду Президента України Віктора Януковича, водіям рекомендують коригувати свій маршрут з урахуванням обмеження руху на центральних вулицях міста.

Про це повідомили в Управлінні ДАІ ГУМВС України в Донецькій області.

"У зв'язку з проведення 6 липня 2012 року в місті Донецьку культурно-масових і розважальних заходів на честь святкування 80-ї річниці створення Донецької області і прибуттям на свято численних офіційних делегацій протягом дня, періодично, в центральній частині міста Донецька буде обмежуватися рух транспортних засобів на вулицях", - йдеться в повідомленні з зазначенням трьох вулиць і трьох проспектів.

Рух автотранспорту по бульвару ім. Пушкіна здійснюватися не буде у зв'язку з проведенням масових дитячих розважальних заходів.

"Корегуйте свій маршрут руху з урахуванням обмеження руху на зазначених вулицях. Не залишайте транспорт на проїзній частині в непередбачених місцях без нагляду, щоб запобігти заторам у дорожньому русі. Надавайте негайний і безперешкодний проїзд патрульним автомобілям з включеними звуковими і світловими сигналами. Неухильно виконуйте вимоги дорожніх знаків, покажчиків, жестів регулювальників", - зазначається в повідомленні.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram