Власюк є секретарем Експертної групи Єрмака-Макфола з російських санкцій - групи міжнародних експертів, які впроваджують санкції проти Росії та Білорусі у відповідь на вторгнення в Україну. Крім того, він є першим заступником керівника оперативної групи «Україна» в Генеральній прокуратурі, займаючись питаннями переслідування осіб, причетних до агресії проти України, та арешту російських активів.
У 2015 році Власюк стояв біля витоків реформи Національної поліції України. У 2017-19 роках він реалізовував проєкт «Маю право» та антирейдерську реформу в Міністерстві юстиції України.
Владислав Власюк народився 25 лютого 1989 року у Вінниці, Україна. Навчався у спеціалізованій школі з математики та фізики (17-та гімназія, потім 7-й ліцей). Переможець і учасник багатьох студентських олімпіад.
Владислав навчався на юридичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка, де у 2012 році здобув ступінь магістра права. У 2014 році здобув ступінь магістра в Лондонському університеті королеви Марії, спеціалізуючись на міжнародному інвестиційному арбітражі, корпоративних фінансах, міжнародних енергетичних угодах і міжнародному енергетичному арбітражі.
З 2010 до 2012 року Власюк працював помічником адвоката Олексія Бонюка, з яким згодом співпрацював у проєктах для Міністерства юстиції.[12] У 2012 році він отримав адвокатську ліцензію і став співзасновником юридичної фірми «єПраво», де був керуючим партнером.
У 2014 році він увійшов до складу Громадської ради Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, представляючи Асоціацію правників України та обіймаючи посаду голови юридичної комісії. У жовтні та листопаді того ж року Власюк пройшов стажування в юридичній фірмі Clifford Chance LLP у Лондоні, спеціалізуючись на міжнародному корпоративному праві.
З 2015 до 2016 року Власюк працював у Національній поліції України, спочатку як інструктор із кримінального права для співробітників патрульної поліції, а потім як заступник начальника Департаменту патрульної поліції. Наприкінці 2015 року він недовго обіймав посаду начальника штабу глави Національної поліції, а потім очолив відділ адміністративної практики Департаменту патрульної поліції.
Є співзасновником низки неурядових організацій, зокрема бюро LEAD, Офісу професійної підтримки відновлення, організації «Юристи за екологію», адвокатської ініціативи StopBullying та Асоціації з розвитку штучного інтелекту.
У 2017 році він став директором Управління з прав людини та доступу до правосуддя Міністерства юстиції, курируючи ініціативи з правової просвіти та антирейдерської діяльності. У цей час він очолював Антирейдерську комісію міністерства, що відповідає за розгляд скарг, пов'язаних із державною реєстрацією. Обіймав цю посаду до 2019 року.
У 2019 році Владислав Власюк обіймав посаду директора Департаменту нотаріату та реєстрації Міністерства юстиції, курируючи діяльність департаменту.[20] З 2021 по березень 2022 року Владислав Власюк працював радником міністра аграрної політики та продовольства, де координував роботу Державного агентства рибного господарства, брав участь у підготовці наукових та програмних документів і керував міжнародним співробітництвом.
У березні 2022 року Власюк приєднався до ОПУ як радник глави відомства, де почав керувати низкою проєктів. Крім того, він обіймає посаду першого заступника керівника Task Force UA - міжвідомчої групи, що займається виявленням та арештом активів осіб, причетних до агресії Росії проти України.
У липні 2023 року Власюк увійшов до складу наглядової ради «Сенс Банку» (колишній «Альфа-Банк») після його націоналізації.
2022 року його призначили секретарем Міжнародної робочої групи із санкцій проти Росії, відомої як Група Єрмака-Макфола, очолюваної главою адміністрації президента Андрієм Єрмаком і колишнім радником із національної безпеки США Майклом Макфолом. Ця група координує санкційні стратегії проти Росії.
Із серпня 2024 року Владислав Власюк обіймає посаду радника президента Зеленського та уповноваженого із санкційної політики, займаючись розробкою та реалізацією санкційної стратегії України.
Владислав Власюк часто коментує вплив західних санкцій у провідних західних ЗМІ. Він зазначає, що санкційна політика України підкріплена численними доказами, хоча міжнародні партнери часто наполягають на пом'якшенні санкцій, що може дати змогу Росії уникнути їхнього повного впливу. За його оцінками, санкції значно вплинули на економіку Росії, спричинивши зростання інфляції на 10% у 2024 році, брак робочої сили та збільшення державних витрат на 60%.
Владислав Власюк активно спілкується із західними партнерами про необхідність посилення санкцій проти Росії як держави-агресора. Після масованих ракетних обстрілів 10-11 жовтня він закликав виключити Росію з Групи розроблення фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей (ФАТФ), глобального органу по боротьбі з фінансуванням тероризму, та виступає за включення Росії до списку держав-спонсорів тероризму.
18.12.2024