Народився 25 лютого 1979 року в Переяславі-Хмельницькому Київської області.
У 2000 році з відзнакою закінчив Київський національний економічний університет за спеціальністю «фінанси і кредит». Другу вищу освіту здобув у Національному аграрному університеті в Києві за спеціальністю «облік і аудит», кваліфікація – економіст-бухгалтер.
У 2011 році захистив дисертацію, отримав ступінь кандидата економічних наук.
Одружений, виховує 3-х дітей.
У 2000 році – головний спеціаліст із готівкового обміну активно-пасивних операцій першого Київського філіалу АБ «Укргазбанк».
Після цього працював економістом фінансово-бухгалтерського відділу АТС «Миронівський хлібопродукт».
До 2002 року був експертом відділу мікрокредитування управління корпоративного бізнесу Печерської філії КБ «ПриватБанк», потім його начальником.
У 2002–2004 рр. – начальник Києво-Святошинського відділення КБ «ПриватБанк» і фінансовим директором ТОВ «Стаєр».
До 2009 року працював комерційним директором ТОВ «НВО Метиз».
У 2015 році Андрій Гриненко став співзасновником групи компаній «Кліар Енерджі», що спеціалізується на відновлюваній енергетиці. Член наглядової ради.
«Кліар Енерджі Груп» займається будівництвом і експлуатацією електростанцій на біомасі, біогазі, вітрі та сонці. У жовтні 2016 року ввела в експлуатацію свою першу теплоелектростанцію в Корюківці на Чернігівщині.
Станом на листопад 2020 року компанія побудувала й експлуатує 19 об'єктів. Проводить дегазацію на 14 сміттєвих полігонах у різних регіонах України, здійснює управління деякими з них.
На початку 2019 року в Чернігові компанія запустила в роботу ТЕС на деревній трісці. На об'єкті вперше в Україні була застосована сучасна промислова технологія газифікації біомаси.
«Кліар Енерджі Груп» – власник патенту на український газифікатор. Власне виробництво газифікаторів стартувало в 2020 році. Технологія дає можливість генерувати одночасно теплову й електричну енергію. Для виробництва одного кіловата енергії потрібно лише 0,9 кг біомаси – це один із найнижчих показників у світі. У компанії працюють приблизно 600 осіб.
Із 2010 року – начальник управління економіки та заступник голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації. Згодом перейшов до Макарівської РДА на посаду першого заступника голови.
До 2013 року був заступником голови Бориспільської РДА, згодом отримав підвищення до першого заступника і потім – голови РДА.
У 2013–2014 роках – голова Бориспільської РДА, займався створенням індустріального парку та вирішенням земельних проблем.
У 2014 році балотувався до Верховної Ради України від партії «Сильна Україна».
10.12.2020