Народився 8 липня 1981 року.
Освітня база включає Гарвардську школу бізнесу, два ступені в галузі державного управління (Грузинський технічний університет) та юридичну освіту в Тбіліському державному університеті.
Має видатний послужний список в ініціації, плануванні та управлінні фундаментальними реформами. З 2005 року він брав активну участь у програмах Міністерства юстиції Грузії й успішно реалізував ряд проектів.
Ініціював і запровадив введення біометричних паспортів, посвідчень особи, цифровий підпис, особистий портал my.gov.ge, розвиток Єдиного демографічного реєстру, візуального розпізнавання, прискорення послуг, віддалені сервіси (онлайн, зателефонуйте з дому), проект «Дитячі книги» та інші. Всі ці програми та проекти мали вирішальне значення для поліпшення якості послуг, а також ефективної ліквідації корупції та підвищення міжнародного авторитету Грузії.
Будучи заступником Міністра юстиції, курував створення Громадського сервісного центру (2011). Концепція ґрунтувалася на принципі «Все в одному місці». Проект Громадських сервісних центрів був визнаний найуспішнішою реформою Грузії 2011 року. За останні роки Грузія вийшла на передові місця в рейтингах Світового банку, Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) і Transparency International (TI).
Є кілька видатних ініціатив Георгія Вашадзе, які були або зараз успішно реалізуються. Проект "Електронна охорона здоров'я" (2011) спрямований на розробку системи, яка сприяла б простому та зручному наданню послуг охорони здоров'я. Проект «eLocal управління» (2011), спрямований на розробку рішення, яке б пілотувало електронну систему управління в органах місцевого самоврядування. Метою програми «Сільський Будинок» (2012) була розробка рішення, яке сприяло б простому та зручному наданню послуг з охорони здоров'я.
У межах діяльності Фонду інновацій та розвитку Георгій Вашадзе бере активну участь в антикорупційних реформах, які відбуваються в Україні. Загальною метою реформ є підтримка розвитку України як громадянино-орієнтованої, демократичної та незалежної країни, інтегрованої в Європейський Союз. Цілі наступні: модернізація державних послуг, розвиток системи електронних тендерів, створення модельних відділів по боротьбі з корупцією у правоохоронних органах, а також модернізація податкових служб. Один із проектів, направлених на розвиток державних смарт-послуг в Україні, був схвалений та вступив у початкову фазу реалізації. У результаті буде створена модель Державного центру надання послуг, на основі грузинської передової практики.
Концепція обслуговування Державних центрів з надання послуг заснована на принципі «Усе в одному місці». Проект направлений на розвиток державних смарт-послуг у Грузії. Це передбачає створення простору, яке об'єднає всі державні послуги і тим самим дасть можливість будь-якому громадянину Грузії, отримати всі необхідні документи та пов'язані з цим послуги миттєво в одному місці. У результаті проекту протягом 1,5 років були відкриті 12 Державних центрів надання послуг у різних регіонах країни. Державні центри надання послуг об'єднали 300 видів послуг.
Проект Державних центрів надання послуг був визнаний найуспішнішою реформою Грузії 2011 року.
Георгій Вашадзе є одним з основних ініціаторів створення Фонду комп'ютерної грамотності, який був заснований у травні 2012 року. Серед засновників були різні державні установи, бізнес-компанії, університети та неурядові організації. Глобальною метою фонду є забезпечення соціального та економічного добробуту через розширення доступу до області високих технологій та електронних послуг. Першим великим проектом Фонду комп'ютерної грамотності став проект «Центри знань в 300 грузинських селах». Він спрямований на створення оснащених технологічною інфраструктурою центрів, очолюваних підготовленим персоналом, з метою забезпечення освітнього та культурного середовища для сільського населення Грузії.
Ініціатива спрямована на розробку і реалізацію цифрових підписів у Грузії. У результаті була введена надійна, гнучка і технологічно складна система, що дозволяє власникам посвідчення особи віддалено і безпечно підписувати документи в електронному вигляді. Цифровий підпис утилізує стандартні алгоритми шифрування, які складаються з трьох основних компонентів: секретний ключ (запис на особисту ID Card), відкритий ключ (можуть бути придбані будь-яким громадянином) і цифровий сертифікат (включає в себе особисті дані, відкритий ключ і технічну інформацію).
Проект спрямований на реалізацію ID-карткової системи в Грузії. Мета полягала в тому, щоб ввести картку з високим ступенем надійності та технологічними особливостями. ID-картка дозволяє не тільки ідентифікувати особу віддалено через інтернет і електронний підпис документів, а й включає функції інтеграції інших типів карт, отже дозволяє використовувати її для різних цілей (наприклад, фінансових операцій). Проект був завершений у 2011 році, а пов'язані послуги також модернізовані.
Програма спрямована на те, щоб відкрити доступ до державних послуг для сільського населення Грузії. Для цього були створені Сільські доми в різних населених пунктах. Сільські доми об'єднали офіси місцевого самоврядування, гілки Міністерства юстиції, представників цивільного та публічного реєстру, нотаріальних та банківських послуг.
Проект my.gov.ge передбачає розвиток онлайнової платформи, яка дозволить клієнтам мати всі державні послуги в одному віртуальному просторі. Він забезпечує доступ до більш ніж 70 послуг, включно ті, що стосуються особистих документів (паспорт, сертифікати тощо), майна, соціального обслуговування, охорони здоров'я та бізнесу, а також рахунків за комунальні послуги, штрафів і т. д. Доступ до порталу можливий через ID-карту і облікові дані, які можуть бути придбані в Державному центрі надання послуг.
Проект спрямований на розробку рішення, яке сприяло б простому й зручному наданню послуг охорони здоров'я. Метою була розробка сумісних інформаційних систем медичних записів і створення найбільш ефективних і дієвих бізнес-процесів. Кінцева мета проекту полягала в тому, щоб дозволити кожному громадянину отримати легкий особистий, безпечний доступ до лікарні, лабораторних та інших видів медичних послуг через ID-карти.
Проект передбачає пілотування електронної системи управління в органах місцевого самоврядування. Система підтримує ефективний зв'язок між місцевими територіальними органами та державними установами, надаючи доступ до даних, які надійно зберігаються в базах даних центрального уряду.
Проект, спрямований на введення біометричних паспортів[16] у Грузії був початий і керований Георгієм Вашадзе, заступником міністра юстиції Грузії та керівником реєстрації актів цивільного стану, в 2009—2010 рр. Введення біометричної паспортної системи було одним з основних питань, рекомендованих для Угоди між Європейським Союзом та Грузією про спрощення видачі віз (25.02.2011, 22011A0225 (02)). В результаті проекту грузинська паспортна система була повністю модернізована на базі європейських стандартів, що надалі спростило подорожі по всій Європі для громадян Грузії. Біометричний паспорт є документом європейського типу, що засвідчує особистість, і в якому зберігаються основні особисті дані, включаючи електронне фото і відбитки пальців. Це дійсний і надійний документ, без можливості підробки.
26.02.2016