Руководить Киевом назначили львовянина Богдана Дубаса

Печать
Руководить Киевом назначили львовянина Богдана Дубаса
Фото: novosti-n.org
Новости по теме

Дубас - комендант Майдана.

В Киеве назначен первый заместитель главы КГГА, который автоматически становится и.о.главы. Им стал Богдан Дубас - банкир со Львова, который недавно был назначен комендантом Майдана. Эту информацию LB.ua подтвердили люди из окружения Дубаса.

Богдан Иосифович Дубас родился в 1957 году в г. Самбир Львовськой области. Член "Нашей Украины". По образованию финансист. Дубас - человек, близкий к главе Нацбанка, бывшему коменданту Майдана Степану Кубиву.

Напомним, сегодня и.о. президента Александр Турчинов уволил Владимира Макеенко с должности председателя Киевской городской государственной администрации.

Тэги: Киев, КГГА
Печать
Читайте в разделе
  • 5 новинок літа, які вже стали бестселерами у світі В наш час безкінечного стресу дуже важливо зберігати присутність духу і не впадати у відчай. Книга Таль Бен–Шахара вчить нас не тільки знаходити щастя у повсякденні, велике та маленьке, але і не втрачати його, підтримувати, як підтримують вогник під час шторму.
  • Імена-вибухівки Назви грають величезну роль у житті людей, адже вони є інструментами впорядкуваня простору і часу. Вони розповідають нам і решті світу про те, хто ми є. Саме тому декомунізація – винятково важливий процес, хоч і спізнілий на 25 років.
  • Балто-чорноморський союз: резон для Риги Латгалія - історичний регіон на Сході Латвії з численним російськомовним населенням. В регіоні ще ніхто не стріляв з причин російсько-латишського конфлікту, але потенційно такі локації становлять загрозу цілісності Латвії та безпеці Балтійського регіону.
Выбор читателей