Майдан. Нерассказанная история. Фрагменты из книги Сони Кошкиной

Книга шеф-редактора LB.ua Сони Кошкиной "Майдан. Нерассказанная история" вышла в феврале 2015 года. В ней представлены ответы на вопросы о том, как планировали и осуществляли разгон студентов; кто готовил бойню на Банковой 1 декабря и попытку разгона Майдана 10 декабря; кто доставил из России в Украину "гуманитарный груз" - 13 тысяч гранат, которые применяли против Майдана; какой приказ получили снайперы, выведенные на позиции еще 14-го февраля; кто расстреливал героев Небесной сотни; какими были последние часы Виктора Януковича в качестве президента и кто помогал ему осуществить побег.

С момента выхода книги реализовано более 24 тысяч экземпляров - на русском и украинском языках. Мы собрали фрагменты, который были опубликованы на сайте LB.ua.

Публикации
 • Перші смерті і російські гранати. Реконструкція подій 22 січня 2014-го року
  Соня Кошкіна
  Поки на Грушевського відбувалося побоїще, Янукович молився в Києво-Печерській Лаврі. Азаров - рішенням Кабміну - приймав на озброєння МВС російські гранати. Гранати, якими потім вбивали Героїв Небесної Сотні. LB.ua реконструює події 22 січня…
 • Пеньки і страуси. Як змінювався Віктор Янукович
  Соня Кошкіна
  У стан «блаженної неосудності» Янукович впав не відразу... Один маститий знавець донецького менталітету, відповідаючи на запитання про те, що вибере Віктор Федорович: гроші чи владу - сказав не вагаючись: «Гроші. Завжди тільки гроші».
 • Владислав Сурков. Український слід
  Соня Кошкіна
  Тільки в лютому 2013-го Сурков тричі прилітав до Києва. 11-12 лютого він перебував у Донецьку та Криму. 21-го - напередодні підписання Януковичем «мирної угоди» з опозицією - зустрічався з Віктором Федоровичем і Андрієм Петровичем на Банковій…
 • Розгін студентів. Нові обставини. ДОКУМЕНТИ
  Соня Кошкіна
  Цей "покаянний" лист може і, безумовно, має стати доказом у кримінальній справі проти "високопоставлених" часів Януковича. Особливо - після його публікації в ЗМІ.
 • СБУ. Рукописи не горять
  Соня Кошкіна
  Це - фактові свідчення злочинів режиму Януковича. За один тільки цей документ екс-голові СБУ Олександру Якименкові цілком можна висувати звинувачення.
 • 20 лютого. Хто дав команду стріляти по Майдану?
  Соня Кошкіна
  УДО, "Сокіл", "Альфа", повернувшись на базу, здали патрони, які отримали напередодні. Усі, крім "Беркута". "Беркут" свої патрони використовував по повній. Але скільки точно було використано, невідомо - всю документацію із цього приводу вони…
 • План знищення Майдану
  Соня Кошкіна
  Слідство виділяє кілька груп "тітушок", які орудували в ті дні у столиці. Найзатятіші - горлівські і ніжинські. Найголовніший з них - особа на прізвище/прізвисько Балох. Виокремлюють також горлівського Армена Саркісяна. Вважається, що в МВС…
 • "Якби він знав, що не повернеться, він підірвав би Межигір'я. Таке воно йому було дороге"
  Соня Кошкіна
  "Це був маленький, зіщулений чоловік. Я не хотів, щоб його таким бачили. Він говорив такі речі, які... ну, людина, яка адекватно сприймає ситуацію, такого не скаже. Ба більше, він будував плани..."
 • Турчинов: "Я вас всіх знищу! Всіх - закопаю!" - кричав Янукович, бігаючи у кабінеті"
  Соня Кошкіна
  Глава Штабу національного опору згадує про дві свої таємні зустрічі із президентом-утікачем. Першу - після подій на Грушевського і другу - в розпал бійні 18 лютого.