Кудерчук Марина Миколаївна

Голова Державного агентства України з питань кіно

Кудерчук Марина Миколаївна

Місце народження

Народилась 31 березня 1980 року в смт. Михайлівка Запорізької області.

Освіта

У 2004 році закінчила приватний вищий навчальний заклад "Бердянський інститут підприємництва" за спеціальністю "Економіст".

У 2008 році отримала диплом магістра з маркетингу в ТОВ "Бердянський університет менеджменту і бізнесу", пізніше в цьому ж навчальному закладі отримала диплом юриста.

У 2016 році закінчила Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю "Державне управління".

Кар'єра

Робочу діяльність Марина Миколаївна розпочала у двадцять один рік менеджером, а потім юристом ТОВ "Агросинтез-Холдинг" в рідній Михайлівці.

У 2003-2005 роках працювала державним податковим інспектором в податковій міліції Державної податкової інспекції в Жовтневому районі Запоріжжя.

З кінця 2005 року до липня 2012 року була старшим, а потім головним податковим ревізором-інспектором у різних відділеннях Державної податкової служби Запорізької області.

З серпня 2013 року до червня 2016 року займала різні посади в Департаменті екології та природних ресурсів Запорізької ОДА, згодом — в Державній екологічній інспекції у Запорізькій області.

У березні 2017 року стала заступником директора Кіноконцертного залу імені Довженка в Запоріжжі, в лютому 2019 року — його директором. Марина Кудерчук є одним із організаторів Запорізького міжнародного кінофестивалю.

З 7 листопада 2019 року — заступник Голови Запорізької обласної державної адміністрації.

З 19 лютого 2020 року призначена Головою Державного агентства України з питань кіно.

12.05.2021