Веселий Василь Васильович

Голова і власник ТОВ "Концерн "Київпідземшляхбуд", бізнесмен

Веселий Василь Васильович

Місце народження

Народився 14 серпня 1981 року в місті Дрогобич.

Освіта

У 2004 році закінчив Львівський національний університет ім. Івана Франка (спеціальність "Правознавство").

Другу вищу освіту здобув у Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу за спеціальністю "Газонафтопроводи і газонафтосховища".

Кар'єра

З 2004 по 2005 рр. працював службовцем державної виконавчої служби Львівського обласного управління юстиції.

У 2005-2012 рр. займав посади в комерційному секторі економіки. У 2012 році став директором Львівської дирекції Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта". Щоб зберегти поштові відділення в регіоні, яким мер Андрій Садовий відмовлявся продовжувати термін пільгової оренди, Василь Веселий ініціював колективний виступ депутатів з вимогою про надання цим відділенням приміщень в оренду на пільгових умовах. Депутатам вдалося домогтися таких пільг, подолавши накладене раніше вето міського голови.

З 2014 рік був комерційним директором УДППЗ "Укрпошта". Під його керівництвом підписані ексклюзивні договори з ПАТ "Укртелеком", згідно з якими доставка рахунків телефонного оператора проводилася лише через поштові відділення "Укрпошти". Ця послуга принесла "Укрпошті" додатково 20 млн грн доходу. Також були регламентовані нормативні терміни на доставку періодичних друкованих видань по Україні. З 2015 по 2016 - помічник-консультант народного депутата України.

З листопада 2016 року - голова і власник ТОВ "Концерн "Київпідземшляхбуд". В кінці 2017 року компанія "Київпідземшляхбуд" під керівництвом Василя Веселого продемонструвала відповідальний підхід до реалізації інфраструктурних проектів, замінивши ділянку колектора в центрі Києва достроково з гарантією 100 років на виконані роботи.

Концерн "Київпідземшляхбуд" в березні 2018 закінчив реконструкцію колектора по вул. Сім'ї Кульженків. Більше 1500 метрів залізобетонного трубопроводу, який знаходився в аварійному стані, замінили на сучасні склопластикові конструкції.

Благодійність

Василь Веселий постійно ініціює волонтерські проекти, підтримуючи українську армію та населення Донбасу.

У 2014 році для бійців-прикордонників було закуплено кевларові каски, у 2017 році – надано допомогу в ремонті машини стоматології батальйону «Святого серця» на території Луганської області, у 2018 році надано матеріально-технічну підтримку військової частини 3033, на базі якої розміщено 2 я окрема бригада охорони громадського порядку Нацгвардії України.

Бізнесмен реалізує і соціально відповідальні ініціативи: 2017 року він виступив меценатом під час ремонту комп'ютерного класу у Дрогобицькій гімназії ім. Ліпкого.

Також за його сприяння побачило світ видання «Фронтового кобзарика» Т. Шевченка. Книги як пам'ятні сувеніри передані воїнам української армії.

Сім’я

Одружений, має сина.

04.04.2018